GENERÁLNÍ PARTNER
2026
NAŠI PARTNEŘI








Legenda
V = počet vyhraných kol
P = počet prohraných kol
RS = počet kol remíza s rybou
RB = počet kol remíza bez ryby
procento výher je procentuální vyjádření vyhraných kol ze všech odchytaných
Zobrazit statistiku z dat:
Závodník
Celkem odchytáno kol
V
P
RS
RB
Celkem ulovených ryb
Procento výher
Celkem bodů   
1Hrabalík Petr1648136222539449.39%312.0
2Bukáček Pavel2006047355827230%308.0
3Nimanský Petr1747846183232144.83%302.0
4Hájek Michal 1667436233337544.58%301.0
5Vohnout Martin 1905962234630331.05%269.0
6Zaikin Denis1306731151735451.54%248.0
7Saska Martin 1306732112030451.54%243.0
8Dušek Ondřej1306433141930049.23%239.0
9Pešek Martin1565854162828537.18%234.0
10Kučera Miroslav 1184728222130339.83%206.0
11Fabera Petr1544455183726628.57%205.0
12Zeman Luboš1085324131825249.07%203.0
13Tosecký Radim1044721231324445.19%200.0
14Brada Karel1284438153119534.38%193.0
15Netál Radek1324240153521631.82%191.0
16Kulič Josef 1084629201327242.59%191.0
17Zapletal Roman1743771135318121.26%190.0
18Hermann Pavel1284747142024236.72%189.0
19Polívka Petr1283834173917829.69%187.0
20Hrobár Jakub1064426152122341.51%183.0
21Procházka Ota1203937162817832.5%177.0
22Švub Dominik82449141527153.66%175.0
23Kout Ota106423282419039.62%166.0
24Pernický Michal 1422650184814518.31%162.0
25Kobets Mykhailo1203240133517026.67%157.0
26Hradecký Jiří118344183515628.81%153.0
27Červinka Petr 1303255123115524.62%151.0
28Vlach Zdeněk 84371642715844.05%146.0
29Isaiev Yurii1202845113615423.33%142.0
30Kadlčík Lumír 84332282113239.29%136.0
31Štěpánek Petr72331591513745.83%132.0
32Kulaev Alexandr822721151918732.93%130.0
33Boček Michael84251811309729.76%127.0
34Kratochvil Jan96273282913128.13%126.0
35Makovský Josef1082246172315120.37%123.0
36Kratochvíl Jan-Dorian5832127713155.17%117.0
37Šprinc Karel84283271710933.33%115.0
38Koláček Vlastimil841925103011522.62%107.0
39Filko Jan82162011358819.51%105.0
40Panis Michal7021188239630%102.0
41Král Josef120156010359912.5%100.0
42Stoklasa Martin60211252210835%95.0
43Bárta Míchal 8418325299121.43%93.0
44Smejkal Josef 6820268147929.41%90.0
45Kita Ladislav721826101811325%88.0
46Řezáč Martin7018246227725.71%88.0
47Horejsek Aleš721327141810318.06%85.0
48Hanák Jaroslav4620128611943.48%82.0
49Voroshylo Volodymyr84103612268811.9%80.0
50Belovič Radoslav4819137913239.58%80.0
51Ráž Radek7212258275816.67%79.0
52Michalík Radek 6015164256525%78.0
53Břečka Josef481919558039.58%72.0
54Potěšil Marián4813137155027.08%68.0
55Kozar Juraj4815164138031.25%66.0
56Kubinak Dušan 4812112233025%63.0
57Pokorný Miroslav5813296107422.41%61.0
58Strejček Jiří4610126183921.74%60.0
59Holas Ondřej361510478341.67%60.0
60Dundel Jan4612143173626.09%59.0
61Zelenicky Martin34137685938.24%59.0
62Olšán Jakub341365105438.24%59.0
63Pecník Branislav361163167330.56%55.0
64Karšnak Radovan 4411165125925%55.0
65Andrlík Ondřej361110785330.56%55.0
66Steklý Lukáš4610175144821.74%54.0
67Pinkava Frantisek 361312473636.11%54.0
68Šumník Martin361194124030.56%53.0
69Lukášek Marek4882311610216.67%52.0
70Gregor Vlastimil607286197411.67%52.0
71Klíma Kvirín468143212017.39%51.0
72Alexander Lukáš 369105123925%49.0
73Hycl Radek341013564029.41%46.0
74Vráblík Milan361015566027.78%46.0
75Langer Jan465187163010.87%45.0
76Hon Jakub24117424345.83%43.0
77Ondrovič Robert2494382037.5%41.0
78Merunka Martin 24107435341.67%41.0
79Gabco Marian 22115153550%40.0
80Mašán Tomáš24107254341.67%39.0
81Gašparík Tomáš366101193116.67%39.0
82Rychtařík Jiří 24109327541.67%38.0
83Novák Marek2285542036.36%38.0
84Vlach ml. Zdenek 22107235745.45%37.0
85Ševčíková Kateřina2295264040.91%37.0
86Hort Daniel2274472631.82%36.0
87Jedlička Roman2285271836.36%35.0
88Drgon Martin2478454529.17%34.0
89Hoda Pavel2455592820.83%34.0
90Sliviak Michal24750122929.17%33.0
91Brezničan Martin 24750124029.17%33.0
92Škrobák Milan 2276272931.82%32.0
93Stonawski Rudolf2276272031.82%32.0
94Antoš Jaroslav 36619383616.67%32.0
95Miko Ľuboslav2464014925%32.0
96Juza Martin 2467382925%32.0
97Zelenický Lukáš1291113975%30.0
98Homolka Petr36420666111.11%30.0
99Skaličan Adam2277172231.82%30.0
100Toma Radovan24610352225%29.0
101Chaloupka Daniel1292105275%29.0
102Jiříček Pavel24572101120.83%29.0
103Roušar Daniel 24611343325%28.0
104Paťava Martin24473101016.67%28.0
105Jedlička Michal2256291622.73%28.0
106Beznosko Oleg2438584712.5%27.0
107Pivoňka Lukáš 2246392618.18%27.0
108Zámečník Václav 2247471718.18%27.0
109Lasák Petr 24461131516.67%27.0
110Bečák Jaroslav24352141212.5%27.0
111Sliviak Štefan24351151212.5%26.0
112Nikel Jiří242202058.33%26.0
113Sribnjak Devid 2449383116.67%26.0
114Manas Petr24382111212.5%24.0
115Voda Radek1454321835.71%23.0
116Porubčan David1242512733.33%23.0
117Hruška Roman 242949258.33%23.0
118Nevrla Dominik1261051250%23.0
119Pánek Jan24513151420.83%22.0
120Volák Lukáš24411183316.67%22.0
121Míček Petr242921198.33%21.0
122Novák Pavel 1253223041.67%21.0
123Vasiček Petr124116833.33%20.0
124Kemencik Zoltán1255204141.67%19.0
125Hodál Filip1265013150%19.0
126Večeřa Petr 123126825%19.0
127Brada Martin1051041150%19.0
128Královič Mário 1242151633.33%19.0
129Církva Antonín 1255112441.67%18.0
130Žůrovec Tomáš 1231171725%18.0
131Martinek Radek1243141733.33%18.0
132Plíšek Hynek 1053111650%18.0
133Svoboda Tomáš 1031331030%18.0
134Remiaš Ladislav124206433.33%18.0
135Zikán Tomáš1052031450%18.0
136Kubíčová Jana104105640%17.0
137Kašík Jozef122019316.67%17.0
138Pala Josef 103115430%16.0
139Čáha František1244042033.33%16.0
140Vlažný Jiří 1224422316.67%16.0
141Pacholatko Richard103214930%15.0
142Maggio Antonio122109816.67%15.0
143Klapková Iva1236302425%15.0
144Tihelka Matěj 1234141025%15.0
145Szwed Adam122217316.67%15.0
146Zahradka Josef104303840%15.0
147Šoltys Martin103106630%15.0
148Murár Marek1234141525%15.0
149Bernát Jakub122217516.67%15.0
150Tichy Patrik121001118.33%14.0
151Meliš Matej122208216.67%14.0
152Lukášek Peter121335108.33%14.0
153Šedivý Pavel1044021040%14.0
154Urban David1236121525%13.0
155Merenus Vojtěch1247011733.33%13.0
156Szuscik Libor12121838.33%13.0
157Kohlíček Tomáš103304530%13.0
158Nagy Samuel123504625%13.0
159Materová Daniela12120928.33%12.0
160Gargulák Karol12131728.33%12.0
161Mičánek Martin1248003633.33%12.0
162Luža Martin1035111830%12.0
163Černek Pavel122514416.67%12.0
164Jícha Lukáš12130818.33%11.0
165Vícha Tomáš120101100%11.0
166Vokřínek Dominik102305520%11.0
167Svatoň Jiří1036102430%11.0
168Mikulka Milan12141628.33%11.0
169Prax Jakub12032730%11.0
170Goldbach Tomáš 103502530%11.0
171Kyrian Lukáš102305320%11.0
172Načev Luděk1036012230%10.0
173Jakubec Silvestr1026201520%10.0
174Marek Antonín101423710%10.0
175Hrubeš Pavel 102404620%10.0
176Kopeček Vojtěch 12042630%10.0
177Běloch Miroslav1238011225%10.0
178Jurča Michal12030900%9.0
179Havlan Petr101306210%9.0
180Jirak Jiri102503420%9.0
181Buršík Milan10032520%9.0
182Jírovec Tomáš 102503220%9.0
183Chaloupka Daniel102503820%9.0
184Horník Daniel12030900%9.0
185Fousek Jan121830138.33%9.0
186Štěpánek Zdeněk 121722148.33%9.0
187Langer Michal 12040810%8.0
188Hradečná Amálie12050790%7.0
189Valeška Michal10041510%7.0
190Brada Jaroslav 101504210%7.0
191Frauenberg Michal 10040620%6.0
192Novák Martin10082030%4.0